Víš, co se stane, když to vzdáš. Zjisti, co se stane,

když budeš pokračovat.

A to již více než 130 let. Rodinný příběh, jaký o sobě nemůže vyprávět žádná jiná firma v oboru hobby-marketů! Pět generací vytvořilo z HORNBACHu to, čím dnes je. Chrám pro řemeslníky, kutily a milovníky zahrad. Se vším, co člověk pro svůj projekt potřebuje!

Také naši zaměstnanci žijí myšlenkami projektu a přispívají svou odborností, motivací, týmovým duchem a radostí z práce k úspěchu firmy HORNBACH. Nadšení pro věc je to, čeho si maximálně ceníme. Pokud tedy stále váháte, a pochybujete, zda máte dostatečné odborné znalosti věřte, že jsou to všechno věci, které Vám rádi pomůžeme doplnit.

Staňte se i Vy součástí našeho dynamického a rostoucího tradičního podniku! V současnosti máme 20 000 zaměstnanců v 9 evropských zemích.

Co o práci v HORNBACHu říkají naši lidé?

„Kariérní růst je v Hornbachu samozřejmostí”

„Kariérní růst je v Hornbachu samozřejmostí”

Lukáš, 7 let u Hornbachu
Asistent ředitele marketu

Lukáš je příkladem toho, že když se chce, tak to jde. U nás se můžete stát z prodavače klidně ředitelem. Než začal v roce 2014 jako prodavač stavebnin, slyšel od známých: „Tam jdi, tam to budeš mít dobrý!“. To ještě nečekal, kam až ho Hornbach posune. Lidský přístup a podpora od vedení i kolegů je v Hornbachu všudypřítomná. I proto se Lukáš nebál zkusit postoupit na pozici vedoucího oddělení nářadí. „Byl to pro mě úplně nový sortiment, který jsem se musel doučit, a nejvíce mi v tom pomohli právě kolegové“. V roce 2022 se Lukáš chopil další příležitosti a vyhrál výběrové řízení na druhou nejvyšší pozici v marketu – Asistent ředitele. ,,Je to výzva, ale jsem vděčný za tu možnost!“

„Hornbach je stabilní zaměstnavatel”

„Hornbach je stabilní zaměstnavatel”

Barbora, 2 roky u Hornbachu
Vedúca technickej záhrady Nitra

V dobe kedy sa Barbora uchádzala o prácu predavačky v oddelení ZOO bola nezamestnaná po skončení vysokej školy. „HORNBACH som mala v povedomý ako stabilnú spoločnosť s dobrým menom. Napriek tomu som bola prekvapená, čo všetko ako zamestnávateľ ponúka.“ Asi po roku pôsobenia vo firme sa stala vedúcou oddelenia technickej záhrady. „Najťažšie bola pre mňa vyrovnať sa so zmenou. Stala som sa lídrom pre mojich kolegov - kamarátov.“ Našťastie som sa mohla oprieť o podporu zo strany vedenia. Postup vo firme beriem ako výzvu, ktorej sa nebudem brániť ani do budúcna.

„Kdo umí a chce, může se kariérně posunout, kam bude chtít”

„Kdo umí a chce, může se kariérně posunout, kam bude chtít”

Jirka, 19 let u Hornbachu
Provozní technik

Jirka je ukázkou toho, že Hornbach dává lidem možnost rozvoje. Začal u nás jako brigádník, pak přešel na zkrácený úvazek a při otevření nové Hornbach prodejny prodával koberce již na úvazek plný. Ve dvou dalších prodejnách zastával roli vedoucího oddělení a po letech využil další příležitosti a přihlásil se na pozici provozního technika, kterou zastává již osm let. „Beru to jako krok vpřed, práce je různorodá, samostatná a jsem svým vlastním pánem. Hodně jsem se musel doučit, ale vedení mi dalo čas si vše osahat.“

„ZAUJÍMAVÉ PRACOVNÉ VÝZVY A PRÍLEŽITOSTI”

„ZAUJÍMAVÉ PRACOVNÉ VÝZVY A PRÍLEŽITOSTI”

Richard, 19 rokov u Hornbachu
Riaditeľ marketu

Richard nastúpil na pozíciu predavača v prvej predajni Hornbachu na Slovensku. Už po roku sa stal vedúcim oddelenia, ale skutočná príležitosť prišla v roku 2012 v rakúskom Hornbachu, kde sa ocitol na vyššej pozícii, ako zástupca riaditeľa marketu. Vždy cítil podporu v kolektíve a od svojej nadriadené, ako aj v možnostiach vzdelávania. "Páči sa mi možnosť rozvíjať sa a prijímať zodpovednosť. Doteraz som nepocítil, že by som sa v práci stagnoval." Dnes Richard pôsobí ako riaditeľ marketu.

„Návrat po mateřské byl snadný, díky kolegům a vedoucímu”

„Návrat po mateřské byl snadný, díky kolegům a vedoucímu”

Zuzana, 22 let u Hornbachu
Prodavačka v technické zahradě

Zuzka je u nás od roku 2001 a před odchodem na mateřskou pracovala jako vedoucí kanceláře příjmu. S dětmi byla doma 6 let. Návratu do pracovního procesu se Zuzka obávala. „Velmi si cením toho, jak mě můj šéf zapojil zpátky do pracovního procesu.“ Díky němu se Zuzce po dlouhé pracovní pauze obavy rozplynuly. Hornbach pracující matky hrdě podporuje a vždy snaží se najít cestu, aby kolegyně mohli skloubit pracovní a osobní život.

„Nejsme ,,jen" prodavači, jsme odborní poradci”

„Nejsme ,,jen" prodavači, jsme odborní poradci”

Pavel, 8 let u Hornbachu
Prodavač oddělení stavby

Pavel je vzděláním strojař, ale vždycky se rád pohyboval kolem staveb. Když se dozvěděl o otevření nové Hornbach prodejny v blízkosti jeho bydliště, neváhal a přihlásil se k nám. Pavel byl překvapen, jaké máme v Hornbachu mistry v oboru, nečekal, že každý prodavač je vlastně odborný poradce. „Každý den se od kolegů učím něco nového.“ Pavel oceňuje jak znalosti svých kolegů, tak vstřícnost, se kterou ho mezi sebe přijali.

Hornbach hledá hrdiny

Nastavení cookies