GRAFIK- DTP

HORNBACH-Baumarkt AG je jednou z předních firem působících v oblasti velkoplošných prodejen s bohatým sortimentem materiálu a potřeb pro stavbu, dílnu a zahradu s více než 20.000 zaměstnanci v devíti zemích Evropy.

Staňte se i Vy součástí firmy, která v sobě spojuje rodinnou tradici s inovací!

Co bude Vaším úkolem?

  • Vytváření a úprava textových a grafických podkladů pro letáky, plakáty, katalogy a další firemní materiály
  • Produkce tiskových kampaní a offline komunikace pro CZ a SK
  • Spolupráce na projektech v rámci marketingového oddělení

Co od Vás očekáváme?

  • Výborná znalost typografie a DTP procesů
  • Znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího
  • Výborná znalost grafických programů Adobe CS: InDesign, PhotoShop, Illustrator
  • Středoškolské vzdělání s pracovní zkušeností na obdobné pozici (praxe min. 2 roky)
  • Praktické zkušenosti s užíváním operačního systému Apple Mac
  • Znalost anglického nebo německého jazyka na základní komunikativní úrovni
  • Preciznost a smysl pro detail, estetické cítění

Co Vám nabízíme my?

  • 6 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dovolenou a Vánoce
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenky v hodnotě 100,- Kč
  • Průběžné odborné vzdělávání
  • Zázemí stabilní společnosti

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!

Hornbach hledá hrdiny