DLOUHODOBÁ BRIGÁDA V ODDĚLENÍ E-BUSINESS

HORNBACH-Baumarkt AG je jednou z předních firem působících v oblasti velkoplošných prodejen s bohatým sortimentem materiálu a potřeb pro stavbu, dílnu a zahradu s více než 20.000 zaměstnanci v devíti zemích Evropy.

Staňte se i Vy součástí firmy, která v sobě spojuje rodinnou tradici s inovací!

Práce je vhodná zejména pro studenty VŠ, ideální docházka min na 2,5 dnů v týdnu.

Pracoviště: Sezemická 2, Praha 9 - Horní Počernice (areál P3 Logistic Parks)

NÁPLŇ PRÁCE:

  • administrativní práce a podpora oddělení e-business
  • kompletace dat pro web-práce s Excelem

POŽADAVKY:

  • středoškolské vzdělání ekonomického či obchodního zaměření (nebo student VŠ)
  • znalost práce s MS Office, Excel na velmi dobré úrovni,
  • zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům, pečlivost

NABÍZÍME:

  • zázemí prosperující společnosti a přátelské prostředí s možností získat spoustu nových pracovních zkušeností
  • důkladné vstupní zapracování v systémech společnosti HORNBACH

Nástup: ihned
Pracovní úvazek: 2 až 4 dny v týdnu s odměnou 140 Kč / hod.
Typ sml. vztahu: DPP / DPČ

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!