PRODEJCE KUCHYNÍ - PLÁNOVÁNÍ A PRODEJ

HORNBACH-Baumarkt AG je jednou z předních firem působících v oblasti velkoplošných prodejen s bohatým sortimentem materiálu a potřeb pro stavbu, dílnu a zahradu s více než 20.000 zaměstnanci v devíti zemích Evropy.

Staňte se i Vy součástí firmy, která v sobě spojuje rodinnou tradici s inovací!

Co bude Vaším úkolem:

  • prodej sektorových kuchyní a spotřebičů
  • poskytování kvalifikovaného poradenství zákazníkům a provádění grafického zpracování jednotlivých návrhů sestavení kuchyní a koupelen
  • péče o svěřený úsek (doplňování a inventury zboží)

Co od Vás budeme očekávat?

  • středoškolské vzdělání a praxe v prodeji na obdobných pozicích v kuchyňském anebo koupelnovém studiu
  • schopnost prostorové představivosti a znalosti v oblasti grafického zpracování plánování koupelen a kuchyní
  • výborné komunikační schopnosti a prodejní dovednosti, vysoká orientace na zákazníka, schopnost pracovat v týmu
  • zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům
  • znalost práce na PC (MS Office, grafické programy)
  • zkušenost práce s VZV výhodou

Co Vám nabízíme my?

  • 6 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dovolenou a Vánoce
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Pravidelné čtvrtletní prémie při plnění plánu a jistota pravidelného příjmu
  • Stravenky v hodnotě 100,- Kč
  • Průběžné odborné vzdělávání …

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!

Hornbach hledá hrdiny