ZAMĚSTNANEC PŘÍJMU ZBOŽÍ

HORNBACH-Baumarkt AG je jednou z předních firem působících v oblasti velkoplošných prodejen s bohatým sortimentem materiálu a potřeb pro stavbu, dílnu a zahradu s více než 20.000 zaměstnanci v devíti zemích Evropy.

Staňte se i Vy součástí firmy, která v sobě spojuje rodinnou tradici s inovací!

Co bude Vaším úkolem:

  • zabezpečovat uskladnění zboží dle zakázkových listů
  • provádět kontrolu správnosti dodávek

Naše představy o vašich zkušenostech:

  • oceníme zkušenost s příjmem zboží
  • zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům
  • čistý trestní rejstřík
  • osvědčení k práci s VZV výhodou

Co Vám nabízíme my:

  • 6 týdnů dovolené
  • příspěvek na dovolenou a Vánoce
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • pravidelné čtvrtletní prémie při plnění plánu a jistota pravidelného příjmu
  • stravenky
  • průběžné odborné vzdělávání

Nástup: dle dohody

Poznámka: jednosměnný provoz směny po- pá 8:00 -16:30

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!

Hornbach hledá hrdiny