POKLADNÍ/K 3/4 úvazek

HORNBACH-Baumarkt AG je jednou z předních firem působících v oblasti velkoplošných prodejen s bohatým sortimentem materiálu a potřeb pro stavbu, dílnu a zahradu s více než 20.000 zaměstnanci v devíti zemích Evropy.

Staňte se i Vy součástí firmy, která v sobě spojuje rodinnou tradici s inovací!

Co bude Vaším úkolem:

  • obsluhování zákazníků na pokladně - zodpovědnost za příjem hotovosti a platebních karet zákazníků za zboží a vystavení pokladního dokladu o zaplacení
  • zodpovědnost za převzetí hotovosti a odevzdání tržby do trezoru společně s náležitou dokumentací

provádět kontrolu správnosti údajů při nákupu na váhu s cílem předejít možným ztrátám

  • péče o zboží, které je umístěné v pokladní zóně

Naše představy o vašich zkušenostech:

  • praxe na pozici pokladní výhodou (zkušenosti s manipulací – hotovost a bezhotovostní transakce)
  • orientace na zákazníka a odolnost ve stresových situacích
  • zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům a pečlivost
  • čistý trestní rejstřík

Co Vám nabízíme my:

  • 6 týdnů dovolené
  • příspěvek na dovolenou a Vánoce
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • pravidelné čtvrtletní prémie při plnění plánu a jistota pravidelného příjmu
  • stravenky
  • průběžné odborné vzdělávání

Nástup: dle dohody

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!

Hornbach hledá hrdiny