ZAMĚSTNANEC / ZAMĚSTNANKYNĚ PŘÍJMU A VÝDEJE ZBOŽÍ

HORNBACH-Baumarkt AG je jednou z předních firem působících v oblasti velkoplošných prodejen s bohatým sortimentem materiálu a potřeb pro stavbu, dílnu a zahradu s více než 20.000 zaměstnanci v devíti zemích Evropy.

Staňte se i Vy součástí firmy, která v sobě spojuje rodinnou tradici s inovací!

Co bude Vaším úkolem:

  • provádět činnosti spojené s výdejem a kontrolou vydávaného zboží
  • výdej zboží zákazníkovi nebo přepravci na základě předložené dokumentace
  • zabezpečovat uskladnění zboží dle zakázkových listů, vést jeho evidenci a zajišťovat následný výdej zákazníkovi či přepravci na základě předložené dokumentace
  • intenzivní práce s VZV

Koho hledáme:

  • pracovní zkušenosti na obdobné pozici min. 1 rok
  • zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům
  • čistý trestní rejstřík
  • řidičský průkaz skupiny B a osvědčení k práci s VZV
  • uživatelská znalost práce na PC

Co nabízíme:

  • 6 týdnů dovolené
  • příspěvek na dovolenou a Vánoce
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • pravidelné čtvrtletní prémie při plnění plánu a jistota pravidelného příjmu
  • stravenky v hodnotě 100,- Kč
  • stabilní zázemí prosperující společnosti a přátelské pracovní prostředí

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!

Hornbach hledá hrdiny