ÚČETNÍ -Likvidace zbožových faktur(m/ž)

HORNBACH-Baumarkt AG je jednou z předních firem působících v oblasti velkoplošných prodejen s bohatým sortimentem materiálu a potřeb pro stavbu, dílnu a zahradu s více než 20.000 zaměstnanci v devíti zemích Evropy.

Staňte se i Vy součástí firmy, která v sobě spojuje rodinnou tradici s inovací!

Co bude Vaším úkolem:

  •  Kontrola a účtování zbožových faktur
  •  Komunikace s dodavateli
  •  Spolupráce s ostatními odděleními a prodejnami Hornbach

Co od Vás budeme očekávat?

  • středoškolské či vyšší odborné vzdělání v oboru
  • zkušenost na obdobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou
  • dobrá znalost práce s MS Office (Word, Excel)
  • pracovní zkušenosti se systémem SAP výhodou
  • znalost německého jazyka výhodou
  • smysl pro přesnost a kvalitu a zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům, týmovou spolupráci

Co Vám nabízíme my:

  • 6 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dovolenou a Vánoce
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenky
  • Průběžné odborné vzdělávání …a mnohé další benefity

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!

Hornbach hledá hrdiny