ZAMĚSTNANEC LOGISTICKÉHO CENTRA (m/ž)

HORNBACH-Baumarkt AG je jednou z předních firem působících v oblasti velkoplošných prodejen s bohatým sortimentem materiálu a potřeb pro stavbu, dílnu a zahradu s více než 20.000 zaměstnanci v devíti zemích Evropy.

Staňte se i Vy součástí firmy, která v sobě spojuje rodinnou tradici s inovací!

NÁPLŇ PRÁCE:

  • zpracování zakázek z internetového obchodu: sběr zboží na marketu, kompletování zakázek, balení zakázek, nakládka přepravci atd.
  • zajištění zpracování vratek zboží a s tím spojená administrativa
  • práce v příjemném prostředí prodejny Hornbach

POŽADAVKY:

  • fyzická zdatnost
  • osvědčení pro VZV výhodou
  • bezúhonnost (čistý trestní rejstřík)

CO NABÍZÍME:

  • 6 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dovolen 6 týdnů dovolené
  • příspěvek na dovolenou a Vánoce (10 000,-Kč a 12 500,-Kč)
  • příspěvek na penzijní připojištění (500,- Kč/měsíc)
  • stravenky v hodnotě 100 Kč

NÁSTUP: Dle dohody

PRACOVNÍ DOBA: Po-Pá 7-15:30

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!